Taneční pro mládež podzim 2024

Taneční pro mládež 2024  -  Medůza Most velký taneční sál vždy ve čtvrtek. Odpolední a večerní kurz. (přihlašují se už pouze chlapci - (dévčata jen jako náhradníci)

 Kurz obsahuje 10 lekcí + prodlouženou + věneček

maximální počet párů 30 na odpolední a 30 na večerní kurz (tzn.30 dívek a 30chlapců)
 
přihlášeni jsou : 
dívky večerní kurz          31 ze 30
chlapci večerní kurz       26 ze 30
dívky odpolední kurz      30 ze 30
chlapci odpolední           22 ze 30
 
 
Na běžné vyučovací lekce doporučujeme toto oblečení:
dívky:krátké společenské šaty (tzv. koktejlky) nebo kombinace sukně a halenky či společenského trička (top), boty na nižším podpatku s pevnou patou, což je důležité pro Vaši bezpečnost, aby se boty při rychlých tancích nevyzouvaly.
pánové:tmavý oblek (černý, tmavě modrý či šedý), společenské nebo taneční boty, bílá či barevná společenská košile,  motýlek, bílé rukavičky .
rodiče a ostatní diváci:formální společenský oděv - obdobně jako účastníci kurzů.Jako příklady oblečení Vám poslouží fotografie z tanečních lekcí v naší fotogalerii zde vlevo.

 

 

Smluvní podmínky:

• Účastník je přihlášen do kurzu po zaplacení kurzovného (případně zálohy).

• Účastník může taneční kurz zrušit nejpozději však do jednoho dne před zahájením kurzu buď písemně, nebo e-mailem v tom případě mu bude vrácena částka - 30%. Pokud účastník během tanečního kurzu vážně onemocní a nemůže taneční kurz absolvovat, je možné po dohodě s lektorem taneční dokončit v dalším následujícím roce.

• Pořadatel nenese odpovědnost za zranění, škody a ztráty vzniklé účastníkům kurzu v průběhu konání kurzu.

• Přihlášením do kurzů udělujete organizátorovi tanečních kurzů výslovný souhlas dle § 5 Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, k užití těchto osobních údajů pouze pro účely organizace tanečních kurzů. Organizátor stvrzuje, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány pouze k interním potřebám kurzu. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán.

• V průběhu tanečních lekcí platí zákaz konzumace alkoholických nápojů. Kouření je zakázáno ve všech prostorách kulturního domu Medůza Most. 

  V případě porušení těchto pravidel bude dotyčný vyloučen z tanečních bez nároku na vrácení kurzovného.

• V průběhu tanečního kurzu mohou být pořizovány fotografie nebo videa zachycující účastníky tanečních kurzů. Tyto fotografie či videa mohou být použity na propagačních materiálech tanečních kurzů případně na internetových stránkách a na sociálních sítích, kde mají taneční kurzy svou registraci.

• Zasláním vyplněné přihlášky stvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami kurzu a souhlasíte s jejich dodržováním.Více zde: https://www.tanecni-skola-jip-most-patkovi.cz/tanecni-pro-mladez/

roz.vinohradska@gmail.com