Fotogalerie: Taneční pro dospělé

Taneční pro dospělé v rce 2022 

- zahájení v pátek 14.10.2022 -

  Vzhledem k tomu, že v této době je v Mostě  pouze jeden taneční sál a to v Medúze  (REPRE nefunguje a ještě asi dlouho nebude), veškeré  větší společenské akce se tedy konají v Medůze. Naše oblíbené páteční taneční večery musely v některých případech ustoupit akcím, které jsou pro zřizovatele finančně příjemnější. Zde jsou termíny na kterých jsme se zatím dohodli.
  1. )  14.10. pátek 
  2. )  28.10. pátek
  3. )    5.11. sobota
  4. )  11.11. pátek
  5. )  19.11. sobota
  6. )  25.11. pátek
  7. )   2.12.  pátek
  8. )   9.12.  pátek
                                                              K dnešním dni 24.9.2022 je přihlášeno  26 tanečních párů.
 

Taneční kurzy pro dospělé začátečníky se konají na velkém tanečním sále Medůzy Most od 18.oo hod.  Na ně navazují taneční pro pokročilé

Cena kurzu 1.600,-Kč/osoba - 3.200,- Kč/pár  splatné na účet u KB 35-5774020227/0100

 

Obliba našich kurzů pro dospělé dokazuje, že na tanec není nikdy pozdě. Naopak!

V kurzech pro dospělé vládne přátelská atmosféra, při níž tanec baví i pány, kteří se původně nepřihlásili tak úplně dobrovolně... Taneční pro dospělé jsou totiž úplně jiné než ty, které si pamatujete ze střední školy. Jednou týdně si s partnerem vyhradíte večer jen pro sebe, hezky se oblečete, vyrazíte do milé společnosti, získáte nové přátele. Na baru si dáte skleničku, přitom posloucháte dobrou hudbu a společenský zážitek propojíte s příjemně namáhavou fyzickou aktivitou.

 

 

  

Dárkový poukaz

Kterýkoliv taneční kurz z naší nabídky můžete darovat formou dárkového certifikátu svým blízkým. Rádi Vám jej vystavíme.

Darováním párového kurzu uděláte radost partnerovi i sobě :-)  Darujte nevšední taneční zážitek

darujte svému partnerovi, partnerce nebo svým kamarádům, rodičům, dětem...

Jak postupovat při objednávce tanečního kurzu, který chcete věnovat jako DÁREK:

Vybraný kurz přihlaste vyplněním elektronické přihlášky, (uveďte v něm, že se jedná o o dárek), odešleme Vám potvrzovacím e-mail, je důležité, abyste nikde neuvedli e-mail obdarované/ho. Pokud přihlášku vyplňuje třetí osoba, která se kurzu nebude účastnit (například pokud chcete darovat kurz svým kamarádům, rodičům, dětem apod.), vyplňte v přihlášce jména budoucích účastníků kurzu (obdarovaných), ale SVOJE (dárcovy) kontaktní údaje - všechny informace tak budou chodit přímo Vám. 

 

GDPR

Nebyly nalezeny žádné záznamy.